top of page

Koordinat Berita Group

Publik·79 anggota

Украина Македонија пренос 14 октомври 2023 Гледајте


16.6.2023 — Се за натпреварот Македонија – Украина. Објавено од. Д.Т. -. 16/06/2023 ... Покрај вообичаените вести, многу интервјуа, видеа, преноси во живо ...


Да им дадеме заедно поддршка на нашите момци, напиша Јанчев... Канал 5 | 17 Јун, 2021 12:13 | веќе видена | сличниАеродромци и денеска ќе навиваат во паркот„Нирнберг“! Натпреварот ќе биде пренесуван на голем екран, кој е поставен во паркот „Нирнберг“ во Ново Лисиче, а еден час пред почетокот ќе стартува програма за загревање... Канал 5 | 17 Јун, 2021 10:32 | веќе видена | сличниЗемете двосед, тросед и многу знамиња и дојдете да ја бодриме Македонија во паркот во Ново Лисиче! Денес со почеток од 15 часот македонските репрезентативци ќе ги одмерат силите со репрезентацијата на Украина, а во истиот термин во паркот „Нирнберг“ во... МРТ Дел ги преноса сведоштвата. Ова е прв организиран превоз на дел од Во продажба билетите за гостувањето на македонските фудбалери против Украина во Прага. УКРАИНА - МАКЕДОНИЈА (ЕУРО 2024) - Спорт Плус МК УКРАИНА – МАКЕДОНИЈА (ЕУРО 2024). Квалификации ЕУРО 2024 » Група Ц »14.10.2023 Покрај вообичаените вести, многу интервјуа, видеа, преноси во живо, колумни ... Гледајте го во живо натпреварот Македонија – Украина 10.1.2020 — Овој натпревар оди во директен пренос на ТВ Телма, но доколку не сте во можност да го следите или сте надвор од Македонија тогаш можете да го ... СпортМ | 17 Јун, 2021 08:59 | веќе видена | сличниНа плоштадот во Кавадарци е поставен видеобим, градот организира гледање на мечот Македонија -... Градоначалникот на Квадарци, Митко Јанчев организира групно гледање на мечот од Европското првенство меѓу Македонија и Украина. На плоштадот во Кавадарци... Русинката која упадна во ТВ пренос со плакат против Русинката која упадна во ТВ пренос со плакат против војната во Украина е хоспитализирана Свет. Свет18108Македонија11935Топ Вести11040Бизнис4938Здравје3620 ... Украина со директен пренос на „Спортклуб ХД“ Македонија игра против Украина во СЦ „Борис Трајковски“ со почеток во 15 часот, влезот е слободен. Оние кои не можат да стигнат во сала, истиот ... Во живо Украина Македонија гледајте 14 октомври пред 1 час — Во живо Украина Македонија гледајте 14 октомври 2023 Пренос во живо 9.9.2023 — македонската фудбалска 04.09.2023 Живот Гледајте во живо ... октомври. Во перформансот кој оваа година е возобновен во... сите 148 | Info. mk | 10 Окт, 2023 11:29 | веќе виденаНа Меѓународниот аеродром Скопје пронајден пиштол во куфер на 76 годишна гостиварка - Се правдала... На Граничниот премин „Меѓународен аеродром Скопје“, вчера во 18. 00 часот од оператор на обезбедување при ТАВ Македонија било пријавено дека при рентген... сите 337 | Сител | 13 Окт, 2023 17:06 | веќе виденаДали бегалците од Газа ќе заминат во ЕгипетДенешниот повик на Израел за евакуација на половината од населението на Појасот Газа кон јужниот дел од палестинската енклава ги зголеми стравувањата на Египет... сите 283 | Република | 13 Окт, 2023 16:41 | веќе виденаГутереш: Северот на Газа е речиси невозможно да се евакуираШефот на ОН Антонио Гутереш повика на хуманитарен пристап до Газа, но немаше повик за прекин на огнот. Се за натпреварот Македонија - Украина - Спорт Плус МК 16.6.2023 — Се за натпреварот Македонија – Украина. Објавено од. Д.Т. -. 16/06/2023 Покрај вообичаените вести, многу интервјуа, видеа, преноси во живо ... Локално | 17 Јун, 2021 12:57 | веќе видена | сличниАеродромци се собраа заедно да го проследат натпреварот Македонија-УкраинаСкопје, 17 јуни 2021 (МИА) – Аеродромци се собраа заедно да го проследат натпреварот на Македонија-Украина, како што информираат од општина Аеродром за неполн... 24 Инфо | 17 Јун, 2021 12:25 | веќе видена | сличниВо паркот „Нирнберг“, аеродромци и денеска ќе можат заедно да навиваат за Македонија (ФОТО)Како и за мечот со Австрија, Општина Аеродром и за денешниот натпревар со Украина организира групно гледање и бодрење на македонската фудбалска репрезентација.... МКД | 17 Јун, 2021 11:00 | веќе видена | сличниЕве каде ќе има собир за заедничко навивање за Македонија на мечот со УкраинаОпштина Аеродром и денеска организира пренос за групно следење на фудбалскиот натпревар меѓу нашите репрезентативци против Украина, кој ќе се одигра во 15... Пренос во живо од Европското првенство во фудбал во паркот Нирнберг во Ново Лисичепоследна промена: 14 Окт, 2023 01:26контактdmcaлокалноизворинајчитанисите категориитаговиwidgetмаркетингDailyВестиСпортСценаЖивотЗанимливостиВидеаСите вестиПренос во живо од Европското првенство во фудбал во паркот Нирнберг во Ново ЛисичеПренос во живо од Европското првенство во фудбал во паркот Нирнберг во Ново ЛисичеОпштина Аеродром организира пренос во живо од Европското првенство во фудбал во паркот Нирнберг во Ново Лисиче и можност за групно следење на натпреварите од... МКД | 12 Јун, 2021 17:59 | веќе видена | сличниЗа сите посетители има пијалоци: Видео бим на градскиот плоштад во КавадарциГрадоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев информираше дека денеска од 15 часот на видео бим ќе се следи натпреварот Македонија – Украина на градскиот плоштад.... -Преместувањето на повеќе од милион луѓе низ густо... сите 128 | Република | 13 Окт, 2023 20:18 | веќе виденаИзраелците не можат да го уништат големиот лавиринт тунели под Газа, граден со години (ВИДЕО)„Замислете го Појасот Газа како еден слој за цивилите, а потоа друг слој за Хамас. Ние се обидуваме да дојдеме до вториот слој што го изгради Хамас. Тоа не се... сите 52 | Канал 5 | 13 Окт, 2023 22:59 | веќе виденаНетанјаху: Напаѓаме со невидена сила, ова е само почетокИзраелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изјави дека разговарал со семејствата кои ги загубиле своите најблиски и дека Израел „никогаш нема да ги заборави овие... сите 89 | Република | 13 Окт, 2023 19:18 | веќе виденаИзраелската армија објави видео од напад врз Хамас, ослободени 250 заложнициИзраелските вооружени сили (ИДФ) објавија драматични снимки од моментот кога елитните трупи ја вратија контролата врз контролниот пункт Суфа долж јужната... МКД | 17 Јун, 2021 10:51 | веќе видена | слични(ФОТО) Јанчев им стави „lazy bags“ на граѓаните за да гледаат фудбалНа градскиот плоштад во Кавадарци денес од 15 часот организирано на видео бим ќе се следи натпреварот Македонија - Украина, објави градоначалникот Митко... Фактор | 17 Јун, 2021 13:51 | веќе видена | сличниЈанчев: Да им дадеме заедно поддршка на нашите момциПодготовките се веќе во завршна фаза. За сите посетители има организирано и освежителни пијалоци. Украина Македонија во живо 14 октомври 2023 Спорт во Македонија - Украина во живо на www.ffm.mk | ФФМ пренос ќе има и од контролниот Винчиќ ќе ја дели правдата меѓу Македонија и Украина пред 2 дена — Украина ...


Tentang

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page