top of page

Koordinat Berita Group

Publik·214 anggota

[[Gledaj online>]>>>] Danska Kazahstan gledati prijenos 14 listopada 2023


Kad utakmica započne, moći ćete pratiti Denmark vs Kazakhstan rezultate uživo, poredak, rezultate koji se ažuriraju u stvarnom vremenu te statistike utakmice.


Gorna -:-15:00Botev Vratsa II - Etar II -:-15:00Drenovets - Mezdra -:-15:00Juventus Malchika - Akademik Svishtov -:-15:00Pavlikeni - Dunav Lom -:-15:00Sevlievo - OFK Levski -:-15:00Yantra Polski Trambesh - Vihar Slavyanovo -:-BUGARSKA: Kup12:30Dobrudzha - Lok. Plovdiv -:-14:00Septemvri Tervel - Arda -:-14:00Spartak Pleven - Lok. Sofia -:-14:00Svoge - Hebar -:-14:00Vihren - Pirin Blagoevgrad -:-BURKINA FASO: Premier League17:30ASF Dioulasso - Bobo-Dioulasso -:-17:30Kozaf - ASEC Koudougou -:-17:30Majestic - Vitesse -:-19:45USFA - Sporting Cascades -:-BURUNDI: Primus League15:00Flambeau du Centre - Bumamuru -:-15:00Inter Star - Tigre Noir -:-CRNA GORA: Druga Liga16:30Lovćen - Berane -:-ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A10:15Bohemians 1905 B - Hostoun -:-10:15Motorlet Prague - Admira Prague -:-14:30FK Robstav - Ceske Budejovice B -:-18:00Karlovy Vary - Vltavin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B10:30Prepere - Pardubice B -:-16:00Ceska Lipa - Jablonec B -:-16:00Velvary - Zivanice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL10:15Karvina B - Hlucin -:-10:15Slovacko B - Rosice -:-15:00FK Frydek-Mistek - Bohunice -:-15:00Frydlant n. Maj Ruma -:-15:00Kikinda - Kabel Novi Sad -:-15:00Naftagas - Bačka -:-15:00Podunavac Belegiš - Dinamo Pančevo -:-15:00Sloven Ruma - Tisa Adorjan -:-SRBIJA: Srpska Liga - Istok15:00Jedinstvo 1936 - Radnički Svilajnac -:-15:00Meševo - Đerdap -:-15:00Paraćin - Žitorađa -:-SRBIJA: Srpska Liga - Zapad14:30Borac 1926 - Budućnost Krušik -:-14:30Loznica - Jošanica -:-14:30Omladinac Zablaće - Mladi Radnik -:-14:30Sloga Petrovac - Mihajlovac -:-14:30Takovo - Sloga Požega -:-14:30Tutin - Zlatibor Čajetina -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske05:00Papua Nova Gvineja - Vanuatu -:-08:00Solomonski Otoci - Nova Kaledonija -:-11:00Južna Koreja U18 - Belgija U18 -:-12:30Bugarska U19 - Estonija U19 -:-12:30Hrvatska U19 - Grčka U19 -:-12:30Irska U19 - Farski Otoci U19 -:-13:00Francuska U19 - Belgija U19 -:-14:00Albanija U17 - Kosovo U17 -:-14:00Benin - Sijera Leone -:-14:00Liberija - Libija -:-14:00Slovačka U19 - Švedska U19 -:-14:30Engleska U18 - Maroko U18 -:-15:00Hrvatska U18 - Norveška U18 -:-15:00Santos U20 - Rusija U21 -:-15:00Zimbabve - Bocvana -:-16:00Srbija U19 - Italija U19 -:-16:00Turska U19 - Albanija U19 -:-16:30Danska U19 - Švicarska U19 -:-17:30Niger - Somalija -:-18:00Nizozemska U18 - Danska U18 -:-18:00Španjolska U18 - Rumunjska U18 -:-19:00Nizozemska U19 - Australija U19 -:-19:00Obala Bjelokosti - Maroko -:-20:30Mauritanija - Madagaskar -:-21:00SAD - Njemačka -:-21:30Portugal U18 - Turska U18 -:-00:00Meksiko U23 - Japan U23 -:-SVIJET: Klupske Prijateljske23:30Pikine (Sen) - Guediawaye (Sen) -:-10:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) -:-10:00Botev Vratsa (Bul) - Strumska Slava (Bul) -:-10:00Concordia (Rou) - Alexandria (Rou) -:-10:00CSKA Sofia (Bul) - Litex Lovech (Bul) -:-10:00Etar (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) -:-11:00Katowice (Pol) - Piast (Pol) -:-11:00Rudeš (Cro) - Radomlje (Slo) -:-11:00Sosnowiec (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-13:00Bregalnica (Mkd) - Detonit Plačkovica (Mkd) -:-13:00Kairat Almaty (Kaz) - Zenit (Rus) -:-13:30Slutsk (Blr) - Gomel (Blr) -:-14:00Basaksehir (Tur) - Umraniyespor (Tur) -:-14:00Din. Berchem Sport - Belisia Bilzen -:-20:00Overijse - Lille -:-20:00Tongeren - FC Lebbeke -:-BELGIJA: 1st National - Žene17:00Chastre Ž - Gent II Ž -:-BELGIJA: Kup - Žene13:00Tienen Ž - Charleroi Ž -:-14:30RSC Anderlecht Ž - St. Liege II Ž -:-15:00Aalst Ž - Gent Ž -:-15:00Club Brugge Ž - St. Liege Ž -:-15:00Genk II Ž - Famkes Merkem Ž 5:015:00Leuven Ž - Wolvertem Merchtem Ž -:-15:00Melsele Ž - Alken Ž -:-15:00Patro Eisden Ž - Leuven II Ž -:-15:00RSC Anderlecht II Ž - Moldavo Ž -:-15:00Sottegem Ž - Olsa Brakel Ž 0:515:00Waregem Ž - Waregem II Ž -:-15:00Westerlo Ž - Drongen Ž -:-16:30Femina Woluwe Ž - RFC Liege Ž -:-19:00Mechelen Ž - Toekomst Borsbeke Ž -:-19:30Mons Ž - RAAL La Louviere Ž -:-BJELORUSIJA: Pershaya Liga13:00Lida - Lokomotiv Gomel -:-14:00Zhodino Yuzhnoe - Maxline -:-15:00BumProm Gomel - Petrikov -:-17:00Vitebsk - Ostrovets -:-BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women12:00FC Gomel Ž - Dyussh-Polesgu Ž -:-BOLIVIJA: Nacional B - Druga faza21:0024 de Septiembre - Universitario Beni -:-19:00Torre Fuerte - Fancesa -:-21:00Real Oruro - GV San Jose -:-21:30Fatic - Municipal de Tarija -:-BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH15:00Budućnost Banovići - Mladost DK -:-15:00Gradina Srebrenik - Hadžići -:-15:00Rudar Kakanj - Bratstvo Gračanica -:-15:00Zvijezda Gradačac - Stupčanica -:-15:30BFK Simm Bau - Čelik Zenica -:-18:30Sloboda - Gornji Rahić -:-BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS14:30Kozara - Borac Kozarska Dubica -:-14:30Ljubić Prnjavor - Omarska -:-14:30Modriča - Drina Zvornik -:-14:30Romanija Pale - BSK Banja Luka -:-14:30Rudar Prijedor - Laktaši -:-14:30Slavija - Leotar -:-14:30Velež Nevesinje - Famos Vojkovići -:-14:30Željezničar Banja Luka - Sloboda Mrkonjić Grad -:-18:00Radnik Bijeljina - Sutjeska Foča -:-BRAZIL: Serie B52'Criciuma - Chapecoense-SC 0:122:00Ituano - CRB -:-22:00Novorizontino - Tombense -:-23:30Ceara - Sampaio Correa -:-BRAZIL: Copa Paulista - Playoff20:00Sao Jose EC - Portuguesa Santista -:-BRAZIL: Copa Rio21:00Portuguesa RJ - Olaria -:-BRAZIL: Copa Santa Catarina20:00Concordia - Chapecoense-SC -:-BUGARSKA: Third League - South-East15:00Atletik Kuklen - Sekirovo Rakovski -:-15:00Beroe II - Levski Karlovo -:-15:00Haskovo - Sozopol -:-15:00Nesebar - Yambol 1915 -:-15:00Rodopa Smolyan - Asenovets -:-15:00Rozova Dolina - Dimitrovgrad -:-15:00Sokol Markovo - Spartak Plovdiv -:-BUGARSKA: Third League - South-West15:00OdgođenoChavdar Etropole - Botev Ihtiman -:-15:00CSKA Sofia II - Septemvri Sofia 2 -:-15:00Hebar 2 - Bansko -:-15:00OdgođenoKostinbrod - CSKA 1948 Sofia III -:-15:00Levski II - Balkan Botevgrad -:-15:00Oborishte - Septemvri Simitli -:-15:00Razlog - Kyustendil -:-15:00OdgođenoRilski Sportist - Vihren -:-15:00OdgođenoSlavia Sofia 2 - Minyor Pernik -:-15:00Vitosha Bistritsa - Slivnishki Geroy -:-BUGARSKA: Third League - North-East15:00Dorostol - Riltzi -:-15:00Ludogorets III - Benkovski -:-15:00OdgođenoSeptemvri Tervel - Svetkavitsa -:-BUGARSKA: Third League - North-West15:00Boruna - Lok. Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitel 20:45Danska - Kazahstan -:- 20:45Italija - Malta -:- 20:45Mađarska - Srbija -:-. ALŽIR: Ligue 1. 16:30USM Alger - Khenchela -:-. ALŽIR: Ligue 2. 16:00Eulma ... SNL - West14:00Dren Vrhnika - Kočevje -:-15:00Dob - NK Adria -:-15:00NK Jesenice - Žiri -:-15:00Škofja Loka - Fama Vipava -:-15:00Šobec Lesce - Ljubljana Svoboda -:-SRBIJA: Prva Liga15:00FK Inđija - Kolubara -:-15:00Sloboda Užice - Radnički Beograd -:-SRBIJA: Srpska Liga - Beograd11:00Prva Iskra - Rad -:-15:00Budućnost Dobanovci - Zvezdara -:-15:00Zemun - Sinđelić Beograd -:-SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina15:00Bečej - Železničar Inđija -:-15:00Hajduk 1912 - Radnički Zrenjanin -:-15:00Jedinstvo SP - 1. liga - Bratislava14:00NSK 1922 Bratislava - Pezinok -:-15:00Rohoznik - Inter Bratislava -:-SLOVAČKA: 4. liga - Central14:30Badin - Medzibrod -:-14:30Banik Stranavy - Besenova -:-14:30K. Nove Mesto - Kovacova -:-14:30Slavia Staskov - SK Javornik Makov -:-14:30Tvrdosin - Lip. Stiavnica -:-15:30Cadca - Krasno -:-SLOVAČKA: 4. liga - East14:30Rudnany - Medzev -:-14:30Sobrance-Sobranecko - Velky Saris -:-SLOVAČKA: 4. liga - West14:30Blava Jaslovske Bohunice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-14:30Hurbanovo - FKM Nove Zamky -:-SLOVAČKA: 1. Liga Women10:00Zilina Ž - Slovan Bratislava Ž -:-14:30Myjava Ž - Presov Ž -:-15:00Topolcany GFC Ž - Spartak Trnava Ž -:-15:00Trencin Ž - B. Bystrica Ž -:-17:00Petrzalka Ž - Ruzomberok Ž -:-SLOVENIJA: 2. SNL15:00Dravinja - Bilje -:-15:00Fužinar - Primorje -:-15:00Jadran Dekani - Rudar -:-15:00NK Bistrica - Tolmin -:-SLOVENIJA: 3. SNL - East15:00Dravograd - Ljutomer -:-15:00Hajdina - Zavrč -:-15:00Krško - Drava -:-15:00Podvinci - Korotan -:-17:30Brežice - Rače -:-18:00Dobrovce - Šampion Celje -:-SLOVENIJA: 3. [NOGOMET] Armenija Hrvatska uživo gledati 11 rujna 2023 ... prijenosa UŽIVO - Danas Prijenos utakmica hrvatske reprezentacije protiv Latvije i Armenije pratite[[HD uživo#]] Kazahstan Sjeverna Irska uživo gledati 10. L. B -:-16:00Zatec - Banik Most - Sous B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP15:00Chotebor - Kamenice nad Lipou -:-15:00Nove Mesto na Morave B - Rapotice -:-15:00Okrisky - Sapeli Polna -:-15:00Zdar na Sazavou B - Pacov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP10:00Borsice - Kvasice -:-10:15Luhacovice - Stitna nad Vlari -:-15:00Hluk - Nevsova -:-15:00Morkovice - Napajedla -:-15:00Slusovice - Francova Lhota -:-ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League10:00Ceske Budejovice U19 - Karvina U19 -:-10:00Zlin U19 - Plzen U19 -:-13:00Liberec U19 - Brno U19 -:-13:30Dukla Prag U19 - Frydek-Mistek U19 -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene11:00Lok. Brno Ž - Plzen Ž -:-14:00Liberec Ž - Ostrava Ž -:-14:00Sparta Prag Ž - Slovacko Ž -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Mang - Rain/Lech -:-15:00Gundelfingen - Dachau -:-15:00Kirchanschoring - 1860 München II -:-16:00Pipinsried - Landsberg -:-17:00Erlbach - Schwaben Augsburg -:-NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg14:00Denzlingen - Nottingen -:-14:00Goppinger - Villingen -:-15:30Hollenbach - Offenburger -:-15:30Mutschelbach - Essingen -:-15:30Oberachern - Ravensburg -:-15:30Reutlingen - Backnang -:-15:30VfR Mannheim - Normannia Gmund -:-NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein16:30Schafhausen - Glesch-Paffendorf -:-NJEMAČKA: Bundesliga - Žene14:00Werder Bremen Ž - Köln Ž -:-17:55Bayern Ž - Eintracht Frankfurt Ž -:-PANAMA: LPF - Clausura44'Arabe Unido - Miguelito 0:023:00Alianza - Plaza Amador -:-PARAGVAJ: Copa Paraguay23:00Ameliano - Sportivo Trinidense -:-POLJSKA: Division 218:00Polonia B. [STREAM>] Danska San Marino uživo prijenos gledati 7 7. ruj 2023. — Izravni prijenos utakmice Kazahstan i Danska pratite uživo na Sportklub 6 (Nedjelja, 26. Ožujak u. Osim što ćemo čuti pjesmu Space Man ... ((Na liniji***)) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 1 10. ruj 2023. — (Na liniji***)) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 10 rujna 2023 2. svi 2023. — Skupina 1: Republika Irska, Sjeverna Irska, Mađarska, ... [sport uživo<<<<] Danska San Marino uživo prijenos gledati 0 6. ruj 2023. — Danska: TV2 Farska Ostrva: TV2 Finska: YLE Gruzija: GPB Grčka: ERT Hrvatska: HRT Mađarska: MTVA Island:: RUV Italija: RAI Kazahstan: Kazakhstan ... Danska : Europsko prvenstvo 2024 - Nogomet. Gdje gledati Gdje na TV-u možete gledati uživo Nogomet - Europsko prvenstvo 2024: Kazahstan - Danska. (GLEDAJTE UŽIVO) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 1 (GLEDATI) Irska Nizozemska gledati prijenos 10. 09. 2023 prijeprije 2 dana — Slovenija Sjeverna Irska uživo prijenos gledatOsim pomenutog TV kanala, uživo ... [[[Danas***]''']] Irska Hrvatska uživo prijenos gledati 29 srpnja 2023 ... prijenos 16 lipnjaSan Marino vs Kazakhstan Livescore and Live Video Hrvatska – Danska prijenos uživo, gdje gledati live stream Hrvatska – Danska prijenos ... HNLŽ15:00Agram Zagreb Ž - ŽNK Split Ž -:-INDONEZIJA: Liga 210:00Gresik - Persijap Jepara -:-10:00Nusantara - PSIM Yogyakarta -:-10:00Persekat - PSCS Cilacap -:-10:30PSDS Deli Serdang - Persiraja Aceh -:-IRAN: Division 114:30Damash Gilan - Khalij Fars Mahshahr -:-14:30Mes Soongoun - Chadormalu -:-15:30Saipa - Ario Eslamshahr -:-16:30Naft Gachsaran - Mes Shahr Babak -:-16:30Naft M. I. Raspored nogometnih utakmica Uživo (1.HNL, Liga Prvaka ... Prijenos Utakmice Kvalifikacija Za Europsko Prvenstvo Reprezentacija Do 21 Fudbal - Kvalifikacije Za Euro: Denmark - Kazakhstan (samo Za Teritoriju Hrvatske). Minsk (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) -:-14:00KF Gostivar (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) -:-15:00Sudtirol (Ita) - Tirol (Aut) -:-16:00Olimpija Ljubljana (Slo) - Gorica (Cro) -:-17:00Lamia (Gre) - Kifisias (Gre) -:-17:00Rijeka (Cro) - Udinese (Ita) -:-00:00Club America (Mex) - Guadalajara (Mex) -:-ŠKOTSKA: Highland League16:00Fraserburgh - Turriff Utd -:-16:00Inverurie - Banks O' Dee -:-ŠKOTSKA: Lowland League16:00Civil Service Strollers - Broomhill -:-ŠKOTSKA: Challenge Cup16:00East Kilbride - Hamilton -:-16:00Falkirk - Queen's Park -:-16:00Morton - Kelty Hearts -:-16:00Queen of South - Arbroath -:-16:00Raith - Montrose -:-18:15TNS - East Fife -:-18:30Peterhead - Dundee Utd -:-ŠPANJOLSKA: LaLiga216:15Mirandes - Tenerife -:-18:30Cartagena - R. Magdalena 3:134'Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:023:00Pereira - La Equidad -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura22:00CS Uruguay - Municipal Turrialba -:-KOSTARIKA: Copa Costa Rica04:00Saprissa - Herediano -:-LESOTO: Premier League15:00ACE Maseru - Bantu -:-15:00CCX - Linare -:-15:00Likila - Machokha -:-15:00Manonyane - Naughty Boys -:-LITVA: I Lyga14:00Ekranas - Riteriai 2 -:-MAĐARSKA: NB I Women13:30DVTK Ž - Budaorsi Ž -:-13:30Győr Ž - MOL Fehervar Ž -:-14:00Ferencvaros Ž - Astra Hungary Ž -:-14:00Szekszardi Ž - Szent Mihaly Ž -:-15:30Puskas Academy Ž - MTK Hungaria Ž -:-MALAVI: Super League14:30Dedza Dynamos - Moyale Barracks -:-14:30Ekwendeni Hammers - Big Bullets -:-14:30Extreme FC - Bangwe All Stars -:-MAROKO: Botola 217:00Chabab Benguerir - Rapide Oued Zem -:-17:00Sale - Meknes -:-17:00USM Oujda - Ittifaq Marrakech -:-20:00Fes - Stade Marocain -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura01:05Tlaxcala - Tepatitlan de Morelos 0:105:05Cimarrones de Sonora - Correcaminos -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A00:00Canamy - Inter de Queretaro 6:201:00Inter Playa Del Carmen - Porto Palmeiras 1:104:00Alacranes - Correcaminos 2 -:-04:00Calor De San Pedro - Orgullo Reynosa -:-19:00Deportiva Venados - Aguacateros de Periban -:-20:00San Juan de Aragon - Tampico Madero -:-00:00Yalmakan - Escorpiones -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie B03:00Santiago - Huracanes Izcalli -:-18:00Canoneros - Chilangos -:-00:00Artesanos Metepec - Poza Rica -:-00:00Ciervos - Zitacuaro -:-00:00Pachuca 2 - Dongu -:-MEKSIKO: Liga MX U23 - Apertura17:00Cruz Azul U23 - Santos Laguna U23 -:-17:00Toluca U23 - Monterrey U23 -:-NAMIBIJA: Premiership16:00African Stars - Eeshoke -:-16:00Life Fighters - Young Africans -:-16:00Orlando Pirates - Mighty Gunners -:-NIGERIJA: NPFL17:00Bendel - Plateau -:-17:00Katsina Utd - Lobi Stars -:-17:00Sunshine Stars - Heartland -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie16:30Venlo - Roda -:-20:00Telstar - Maastricht -:-NIZOZEMSKA: Tweede Divisie14:30ACV Assen - GVVV -:-14:30Excelsior Maassluis - ADO 20 Heemskerk -:-14:30Hardenberg - Quick Boys -:-14:30Lisse - Spakenburg -:-14:30Noordwijk - Jong Sparta Rotterdam -:-15:00AFC - Scheveningen -:-15:30HFC - Rijnsburgse Boys -:-15:30Jong Almere City - Kozakken Boys -:-15:30Katwijk - De Treffers -:-NIZOZEMSKA: Derde Divisie14:30Barendrecht - Rosmalen -:-14:30Eemdijk - DVS '33 Ermelo -:-14:30Rijnvogels - Hoogeveen -:-14:30Staphorst - HSC '21 -:-14:30SteDoCo - FC Oss -:-14:30VV DOVO - USV Hercules -:-15:00IJsselmeervogels - Harkemase Boys -:-15:00Kloetinge - TOGB -:-15:00ODIN '59 - RKAV Volendam -:-15:00Sparta Nijkerk - VVSB -:-15:00Sportlust - GVV Unitas -:-15:00Urk - Kampong -:-15:30DEM - Genemuiden -:-18:00Blauw Geel - Hoek -:-NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Jesenska sezona13:30G. V. - Filiatron -:-15:00Marko - Thyella D. -:-15:00Panegialios - PAO Varda -:-15:00Pyliou - Rodos -:-15:00Vyzas - Panargiakos -:-GRČKA: Gamma Ethniki - Group 415:00Agios Nikolaos - Panionios -:-15:00AO Ilisiakos - Chaidari -:-15:00Aris Petroupolis - Smyrnis -:-15:00Atromitos Piraeus - Almyros Gaziou -:-15:00Ellopiakos - Proodeftiki -:-15:00E. [GLEDATI***] Kazahstan Sjeverna Irska prijenos 10 rujna 2023 10. ruj 2023. — prijenos gledati 7 rujna prije 3 dana — Bugarska, Litva SKUPINA H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan,. Provjerite koje je hrvatsko ... -:-16:00AFC Fylde - Leek -:-16:00AFC Totton - Ramsgate -:-16:00Aldershot - Lewes -:-16:00Alfreton - Macclesfield -:-16:00Altrincham - Oldham -:-16:00Aveley - Barnet -:-16:00Billericay - Sheppey United -:-16:00Boreham Wood - Welling -:-16:00Braintree - Chesham -:-16:00Bromley - Wealdstone -:-16:00Chelmsford - Whitby -:-16:00Chesterfield - Kettering -:-16:00Cray Valley - Enfield Town -:-16:00Curzon Ashton - Tamworth -:-16:00Eastleigh - Dover -:-16:00Ebbsfleet - Slough -:-16:00Halifax - Marine -:-16:00Hartlepool - Chester -:-16:00Hemel Hempstead - Woking -:-16:00Hereford - Rochdale -:-16:00Horsham FC - Dorking -:-16:00Kidderminster - Ashton Utd -:-16:00Scarborough - Oxford City -:-16:00Solihull Moors - Biggleswade Town -:-16:00Stourbridge - Gateshead -:-16:00Torquay - Maidstone -:-16:00Weston-super-Mare - Maidenhead -:-16:00Worksop - Boston Utd -:-16:00Worthing - Bath -:-16:00Yeovil - Southend -:-16:00York - Needham Market -:-ENGLESKA: Women’s Super League18:30Chelsea Ž - West Ham Ž -:-ESTONIJA: Kup13:00Kalju - Harju JK Laagri -:-18:00FC Tallinn - Viimsi JK -:-ESTONIJA: Meistriliiga Women11:30Parnu JK Vaprus Ž - Tammeka Tartu Ž -:-11:30Tabasalu Ž - Polva Lootos Ž -:-14:00Tallina Kalev Ž - Flora Ž -:-ETIOPIJA: Premier League14:00Wolkite Ketema - Sidama Bunna -:-17:00Welayta Dicha - Adama City -:-EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Kvalifikacije - Prva faza13:00Mađarska U19 - Gibraltar U19 -:-13:15Poljska U19 - Kazahstan U19 -:-15:00Češka U19 - Finska U19 -:-15:00Engleska U19 - Wales U19 -:-15:00Rumunjska U19 - San Marino U19 -:-15:30Njemačka U19 - Sj. ((GLEDATI==)) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 10.0 10. ruj 2023. — (GLEDATI==)) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 10.09.2023 prije 3 dana — Slovenija slavila protiv Sjeverne Irske .


Tentang

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Anggota

  • redaksikoordinaberita
    redaksikoordinaberita
  • Kai Amald
    Kai Amald
  • Sergiii
    Sergiii
  • Ceridwen Ceridwen
    Ceridwen Ceridwen
  • Viktor Nesteroid
    Viktor Nesteroid
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page