top of page

Koordinat Berita Group

Publik·214 anggota

Danska Kazahstan gledati prijenos 14 listopada 2023 Gledajte uživo


20. kol 2023. — Slovenija, Ukrajina, Kazahstan, Kanarski Otok, Andora, Austrija, Belgija, Danska, ...


Liga14:00OdgođenoFreiburg II - Hallescher -:-14:00J. Regensburg - Lübeck -:-14:00Unterhaching - Sandhausen -:-14:00Verl - Ingolstadt -:-14:00Viktoria Köln - Erzgebirge Aue -:-16:30Arminia Bielefeld - Mannheim -:-NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever13:00Hannover II - Bremer -:-13:00Lohne - Norderstedt -:-13:00OdgođenoPhönix Lübeck - HSV II -:-14:00St. Pauli II - Teutonia Ottensen -:-14:00VfB Oldenburg - Spelle-Venhaus -:-16:00Jeddeloh - Holstein Kiel II -:-NJEMAČKA: Regionalliga Nordost13:00Hansa Rostock II - Luckenwalde -:-NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad14:00Aachen - Wegberg-Beeck -:-14:00FC Gutersloh - Duren -:-14:00F. Makedonija U19 -:-17:00Norveška U19 - Latvija U19 -:-18:00Austrija U19 - Crna Gora U19 -:-EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Kvalifikacije - Prva faza13:00Austrija U17 - Litva U17 -:-15:00Danska U17 - Gruzija U17 -:-15:00Švicarska U17 - Armenija U17 -:-19:15OdgođenoIzrael U17 - Gibraltar U17 -:-20:00Irska U17 - Island U17 -:-EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene - Kvalifikacije - Round 1 - League A13:00Njemačka U17 Ž - Ukrajina U17 Ž -:-16:00Austrija U17 Ž - Rumunjska U17 Ž -:-FINSKA: Veikkausliiga - Relegacija14:00Mikkeli - SJK Akatemia -:-FINSKA: Kakkonen Play Offs14:00JIPPO - OLS Oulu -:-FINSKA: Kakkonen Promotion Play Offs12:00Lahden Reipas - Rovaniemi -:-17:00VIFK - Ilves-Kissat -:-FINSKA: Kansallinen Liiga Women - Championship - Playoff14:00HJK Ž - Honka Ž -:-14:00KuPS Ž - Aland Utd Ž -:-14:00PK-35 Vantaa Ž - HPS Ž -:-FINSKA: Kansallinen Liiga Women - Ispadanje skupina14:00PK-35 Helsinki Ž - ONS Oulu Ž -:-14:00TPS Ž - Ilves Ž -:-FRANCUSKA: Division 1 - Žene15:00Le Havre Ž - Lille Ž -:-15:00Paris FC Ž - Guingamp Ž -:-18:00Fleury 91 Ž - Dijon Ž -:-18:00Paris SG Ž - Reims Ž -:-21:00Lyon Ž - St Etienne Ž -:-GANA: Premier League17:00Bofoakwa Tano - Bibiani Gold Stars -:-GANA: Division One League17:00Accra Athletic - Still Believe -:-17:00Kotoku Royals - Akatsi All Stars -:-17:00New Edubiase - Rospak -:-17:00Tamale City - Techiman Heroes -:-17:00Vision - Home Stars -:-GRČKA: Super League 215:00Giouchtas - Panachaiki -:-15:00Olympiakos B - Ionikos -:-15:00PAE Egaleo - Kalamata -:-GRČKA: Gamma Ethniki - Group 115:00Aris Avatou - Aris Petinos -:-15:00Chaniotis - Kavala -:-15:00Epanomi - M. Ždrijeb za EURO 2024 kvalifikacije: Hrvatskoj lakša - Gol.hr 9. lis 2022. — Prijenos iz Frankfurta mogli ste gledati na Novoj TV i gol.hr-u koji SKUPINA H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan, Sjeverna Irska, San ... Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitelEUROPA: Euro - Kvalifikacije15:00Sjeverna Irska - San Marino -:-15:00Ukrajina - Sj. Makedonija -:-18:00Bugarska - Litva -:-18:00Slovenija - Finska -:-20:45Danska - Kazahstan -:-20:45Italija - Malta -:-20:45Mađarska - Srbija -:-ALŽIR: Ligue 116:30USM Alger - Khenchela -:-ALŽIR: Ligue 216:00Eulma - Ghozlane -:-16:00Olympique Magrane - Olympique Akbou -:-ARGENTINA: Torneo Federal01:309 de Julio Rafaela - Boca Unidos 2:020:30Sol de Mayo - Cipolletti -:-21:00Circulo Deportivo - Villa Mitre -:-21:00Sansinena - CA Liniers -:-21:30Argentino MM - Ferro Gen. S - Esteghlal Molasani -:-16:30Pars Janoobi Jam - Shahre Raz -:-IRSKA: Division 115:30Finn Harps - Athlone -:-16:00Treaty United - Galway -:-17:00Longford - Bray -:-18:30Kerry - Waterford -:-IRSKA: National League Women15:00Cork City Ž - Treaty Utd Ž -:-15:00Wexford Ž - Peamount Ž -:-IRSKA: FAI Cup Women17:00Shamrock Rovers Ž - Shelbourne Ž -:-19:00Sligo Rovers Ž - Athlone WFC Ž -:-ITALIJA: Serie C - Group A14:00Pergolettese - Trento -:-14:00Pro Patria - Mantova -:-14:00Triestina - Lumezzane -:-16:15Pro Sesto - Padova -:-ITALIJA: Serie C - Group B16:15OdgođenoLucchese - Juventus U23 -:-ITALIJA: Serie C - Group C14:00Monterosi - Audace Cerignola -:-16:15Foggia - Brindisi -:-ITALIJA: Serie D - Group C16:00Chions - Bolzano -:-ITALIJA: Serie D - Group D20:30Imolese - Forli -:-ITALIJA: Serie D - Group E15:00Poggibonsi - Real Forte Querceta -:-ITALIJA: Serie D - Group F15:30Real Monterotondo - Vastogirardi -:-ITALIJA: Serie D - Group G15:00Atletico Uri - Anzio Calcio 1924 -:-ITALIJA: Serie D - Group H15:00Bitonto - Paganese -:-ITALIJA: Serie D - Group I15:00USD Ragusa - Sancataldese -:-ITALIJA: Serie A Women12:30Napoli Ž - Sampdoria Ž -:-18:00Como Ž - AC Milan Ž -:-JAPAN: J2 League07:00Blaublitz - Machida -:-10:00Fujieda MYFC - Kusatsu -:-JAPAN: J3 League06:00Grulla Morioka - Ryukyu -:-06:00Nara Club - Fukushima Utd -:-JAPAN: WE League Cup Women - Playoff09:00Hiroshima Ž - Albirex Niigata Ž -:-JUŽNA AFRIKA: Diski Challenge10:00Golden Arrows U23 - Richards Bay U23 -:-13:00Chippa United U23 - Orlando U23 -:-15:00TS Galaxy U23 - Sekhukhune U23 -:-JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Žene - Playoff22:30U. Prenosi tekem DANSKA : SLOVENIJA. 20.11.2023 20:45, Šport TV, KVALIFIKACIJE ZA EP 2024, SLOVENIJA : KAZAHSTAN. 23.11.2023 13:30, Stream nzs.si, SZNL2324, ŽNK Radomlje Medex : ... L. B -:-16:00Zatec - Banik Most - Sous B -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Vysocina KP15:00Chotebor - Kamenice nad Lipou -:-15:00Nove Mesto na Morave B - Rapotice -:-15:00Okrisky - Sapeli Polna -:-15:00Zdar na Sazavou B - Pacov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP10:00Borsice - Kvasice -:-10:15Luhacovice - Stitna nad Vlari -:-15:00Hluk - Nevsova -:-15:00Morkovice - Napajedla -:-15:00Slusovice - Francova Lhota -:-ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League10:00Ceske Budejovice U19 - Karvina U19 -:-10:00Zlin U19 - Plzen U19 -:-13:00Liberec U19 - Brno U19 -:-13:30Dukla Prag U19 - Frydek-Mistek U19 -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene11:00Lok. Brno Ž - Plzen Ž -:-14:00Liberec Ž - Ostrava Ž -:-14:00Sparta Prag Ž - Slovacko Ž -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Ministarstvo vanjskih i europskih poslova RH - Upozorenja Prijenos životinja i biljaka preko granice. Upozorenja. Država: Odaberite Danska, Dominika, Dominikanska Republika, Džibuti, Egipat, Ekvador, Ekvatorska ... ((GLEDATI TV@)) Estonija Azerbajdžan gledati prijenos 13 lis prije 24 sata — Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan, Sjeverna Virus Zika Sport online · Hrvatska U21 – Danska U21 prijenos uživo, gdje gledati live ... ((Na liniji***)) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 1 10. ruj 2023. — gledati prijenos 7 rujna Litva SKUPINA H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan,. ((GLEDATI>)) Luksemburg Hrvatska uživo prijenos gledati 2 ko ... (uživo prijenos###) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijeno 9. ruj 2023. — [[gledati tv]] Norveška U19 Hrvatska U19 gledati prijenos 05Hrvatska U-21 Litva SKUPINA H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan, Sjeverna. 0. +. Ralskem -:-15:30Rapid Liberec - Kostalov-Libstat -:-15:30Sedmihorky - Novy Bor -:-15:30Zelezny Brod - FC Pencin -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP13:30Jakubcovice - Cesky Tesin -:-15:00Dolni Datyne - Hermanice -:-15:00Haj ve Slezsku - Pusta Polom -:-15:00Orlova - Dolni Benesov -:-15:00Stonava - Petrvald na Morave -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP12:30Postrelmov - Bohunovice -:-15:00Belotin - Konice -:-15:00Rapotin - Cechovice -:-15:00Urcice - Brodek u Prerova -:-15:00Velke Losiny - Zelatovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP15:30Ceska Trebova - Svitavy -:-15:30Libisany - SK Pardubicky -:-15:30Litomysl - Moravany -:-15:30Prelouc - Holice -:-15:30Tremosnice - Horni Redice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP10:15Horni Briza - Sokol Radnice -:-12:00Kaznejov - Stribro -:-16:00Chotikov - Petrin Plzen B -:-16:00Rapid Plzen - Kosutka Plzen -:-16:00Vejprnice - Nepomuk -:-16:00Zruc - Plzen-Cernice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor10:30Dukla JM - Kolovraty -:-10:30Kralovice - Vysehrad -:-10:30Zlicin - Podoli Praha -:-10:45Branik - Uhrineves -:-15:30Dolni Chabry - Tempo Prague -:-15:30Stresovice - Predni Kopanina -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP10:00Kutna Hora - Mnichovohradistsky SK -:-10:00Libis - Velim -:-15:30Dobris - Povltavska FA B -:-15:30Pruhonice - SK Chlumec -:-15:30Tochovice - Tuchlovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP10:30Cernovice - Probostov -:-10:30Oldrichov - Krupka -:-15:00Ledvice - Srbice -:-16:00Brna - Litomericko -:-16:00FK Jilove - Modlany -:-16:00Vilemov - Usti n. O. - SK Hranice -:-15:00Hodonin - Start Brno -:-15:00Uhersky Brod - Zlinsko -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division A10:30Domazlice B - Katovice -:-10:30FK Komarov - Doubravka -:-16:00Horovice - Petrin Plzen -:-16:00Pribram B - Sokolov -:-16:00Rokycany - Aritma Prague -:-16:00Sobeslav - Klatovy -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division B10:15Chomutov - Slany -:-10:15Hrebec - Brandys n. Labem -:-10:15Steti - Louny -:-10:15Ujezd Prague - Olympie Brezova -:-16:00Cesky Brod - Neratovice -:-16:00Hvezda Cheb - Admira Prague B -:-16:00Nespeky - Meteor Prague -:-16:00Ostrov - Kladno -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division C10:15Benesov - Spoje Prague -:-10:15Chrudim B - Slavia HK -:-16:00Dobrovice - Letohrad -:-16:00Trutnov - Velke Hamry -:-16:00Usti nad Orlici - Kosmonosy -:-16:00Vysoke Myto - Turnov -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division E10:15Novy Jicin - Bzenec -:-15:00Nove Sady - Holesov -:-15:00Prerov - Strani -:-15:00Skastice - Kostelec na Hane -:-15:00Sternberk - HFK Olomouc -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Division F10:15Opava B - Krnov -:-10:15Vratimov - Polanka nad Odrou -:-15:00Jesenik - Valasske Mezirici -:-15:00Vitkovice - Bridlicna -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP10:15Mirovice - Jankov -:-12:00FC Semice - Trhove Sviny -:-15:30TJ Osek - Milevsko -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP09:45Kurim - Rajecko -:-10:15Rousinov - Bosonohy -:-10:30Pohorelice - Kunstat -:-10:30Svratka Brno - Moravska Slavia -:-15:00Bystrc - Ratiskovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Karlovarsky KP10:30Kralovske Porici - KV Dvory -:-10:30Trstenice - Lomnice -:-16:00Chodov - Hroznetin -:-16:00Union Nove Sedlo - Marianske Lazne B -:-16:00Vintirov - Citice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP16:00Dobruska - Trebes -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP15:30Hradek nad Nisou - Straz p. PSK.hr - Sports & Casino | složi svoj sportski listić | igraj slot Danska - Kazahstan BetBuilder · DANAS 20:45 · +107 · 1 1.10 X 8.20 2 22.00 1X X2 6.00 · Mađarska - Srbija BetBuilder. DANAS 20:45 | · +124 · 1 2.60 X 3.20 2 ... -:-14:00Amkar - Kursk -:-14:00M. Lipetsk - Forte Taganrog -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 114:00Alania 2 - Nalchik -:-14:00Legion Makhachkala - Astrakhan -:-14:00Rubin Yalta - Biolog -:-14:00SKA Rostov - FC Sevastopol -:-15:00Mashuk - FK Pobeda -:-15:00Maykop - Kholding -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 311:00Dynamo Vladivostok - Kvant -:-14:00Kolomna - Penza -:-16:00Spartak Tambov - Kosmos -:-RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 410:00Dynamo Barnaul - Kazan 2 -:-SAD: USL Championship01:00Hartford Athletic - FC Tulsa 2:544'New Mexico - Memphis 2:022:00Detroit - Pittsburgh -:-23:00Charleston - Birmingham -:-SAD: MLS Next Pro - Playoff23:00New England Revolution II - Columbus Crew 2 -:-SAD: USL League One00:00Richmond Kickers - Central Valley Fuego -:-SAD: NISA00:00Flower City Union - Chattanooga -:-SALVADOR: Primera Division - Apertura23:00Santa Tecla - Metapan -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga A23:00Curacao - Panama 1:201:00Martinik - Salvador 1:044'Trinidad i Tobago - Gvatemala 0:1SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga B87'Barbados - Dominikanska Republika 0:404:00Belize - Bermudski Otoci -:-21:00Portoriko - Gvajana -:-00:00Bahami - Antigva i Barbuda -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga C21:00Aruba - Djevičanski Otoci (SAD) -:-SLOVAČKA: 2. [gledaj online] Irska Grčka uživo prijenos gledati 13 listop prije 23 sata — Kazahstan, SjevernaHrvatska - Sportski TV prijenosi UživoDerbi Danska, Sjeverna Irska-Rusija, Poljska-Ukrajina, Makedonija-Belgija ... Liga Women10:00Zilina Ž - Slovan Bratislava Ž -:-14:30Myjava Ž - Presov Ž -:-15:00Topolcany GFC Ž - Spartak Trnava Ž -:-15:00Trencin Ž - B. Bystrica Ž -:-17:00Petrzalka Ž - Ruzomberok Ž -:-SLOVENIJA: 2. SNL15:00Dravinja - Bilje -:-15:00Fužinar - Primorje -:-15:00Jadran Dekani - Rudar -:-15:00NK Bistrica - Tolmin -:-SLOVENIJA: 3. SNL - East15:00Dravograd - Ljutomer -:-15:00Hajdina - Zavrč -:-15:00Krško - Drava -:-15:00Podvinci - Korotan -:-17:30Brežice - Rače -:-18:00Dobrovce - Šampion Celje -:-SLOVENIJA: 3. SNL - West14:00Dren Vrhnika - Kočevje -:-15:00Dob - NK Adria -:-15:00NK Jesenice - Žiri -:-15:00Škofja Loka - Fama Vipava -:-15:00Šobec Lesce - Ljubljana Svoboda -:-SRBIJA: Prva Liga15:00FK Inđija - Kolubara -:-15:00Sloboda Užice - Radnički Beograd -:-SRBIJA: Srpska Liga - Beograd11:00Prva Iskra - Rad -:-15:00Budućnost Dobanovci - Zvezdara -:-15:00Zemun - Sinđelić Beograd -:-SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina15:00Bečej - Železničar Inđija -:-15:00Hajduk 1912 - Radnički Zrenjanin -:-15:00Jedinstvo SP - 1. (GLEDAJTE UŽIVO) Kazahstan Sjeverna Irska gledati prijenos 1 ... prijenos 6 kolovo Gdje gledati prijenos Hajduk – Rijeka, 2. kolo HNL-a? Crna Gora, Bugarska, Litva Skupina H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan, Sjeverna. -:-SLOVAČKA: 4. liga - Bratislava14:00NSK 1922 Bratislava - Pezinok -:-15:00Rohoznik - Inter Bratislava -:-SLOVAČKA: 4. liga - Central14:30Badin - Medzibrod -:-14:30Banik Stranavy - Besenova -:-14:30K. Nove Mesto - Kovacova -:-14:30Slavia Staskov - SK Javornik Makov -:-14:30Tvrdosin - Lip. Stiavnica -:-15:30Cadca - Krasno -:-SLOVAČKA: 4. liga - East14:30Rudnany - Medzev -:-14:30Sobrance-Sobranecko - Velky Saris -:-SLOVAČKA: 4. liga - West14:30Blava Jaslovske Bohunice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-14:30Hurbanovo - FKM Nove Zamky -:-SLOVAČKA: 1. liga13:00Trebisov - Presov -:-15:00D. Kubin - Spisska Nova Ves -:-15:00FK Humenne - Malzenice -:-15:00Povazska Bystrica - Zilina B -:-15:00Puchov - Komarno -:-SLOVAČKA: 3. Liga - istok15:00Bardejov - Snina -:-15:00Namestovo - Spisske Podhradie -:-SLOVAČKA: 3. Liga - West15:00AFC Nove Mesto - Castkovce -:-15:00HA Banska Bystrica - Sered -:-15:00Jednota Banova - Dubnica -:-15:00MSK Martin - Galanta -:-15:00Sala - Lehota p. (((Денес!))) Шведска U21 Македонија U21 пренос во 7. ruj 2023. — — Prijenos iz Frankfurta mogli ste gledati na Novoj TV i gol. hr-u koji će SKUPINA H: Danska, Finska, Slovenija, Kazahstan, Sjeverna4 poena bio ... Kazakhstan - Nogomet - Europa - Kval. za EURO 2024 Najbolji tečajevi za Denmark - Kazakhstan i brze isplate u Hrvatskoj. ✓ Sportsko klađenje pouzdane Favbet kladionice. Magdalena 3:134'Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0:023:00Pereira - La Equidad -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura22:00CS Uruguay - Municipal Turrialba -:-KOSTARIKA: Copa Costa Rica04:00Saprissa - Herediano -:-LESOTO: Premier League15:00ACE Maseru - Bantu -:-15:00CCX - Linare -:-15:00Likila - Machokha -:-15:00Manonyane - Naughty Boys -:-LITVA: I Lyga14:00Ekranas - Riteriai 2 -:-MAĐARSKA: NB I Women13:30DVTK Ž - Budaorsi Ž -:-13:30Győr Ž - MOL Fehervar Ž -:-14:00Ferencvaros Ž - Astra Hungary Ž -:-14:00Szekszardi Ž - Szent Mihaly Ž -:-15:30Puskas Academy Ž - MTK Hungaria Ž -:-MALAVI: Super League14:30Dedza Dynamos - Moyale Barracks -:-14:30Ekwendeni Hammers - Big Bullets -:-14:30Extreme FC - Bangwe All Stars -:-MAROKO: Botola 217:00Chabab Benguerir - Rapide Oued Zem -:-17:00Sale - Meknes -:-17:00USM Oujda - Ittifaq Marrakech -:-20:00Fes - Stade Marocain -:-MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura01:05Tlaxcala - Tepatitlan de Morelos 0:105:05Cimarrones de Sonora - Correcaminos -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A00:00Canamy - Inter de Queretaro 6:201:00Inter Playa Del Carmen - Porto Palmeiras 1:104:00Alacranes - Correcaminos 2 -:-04:00Calor De San Pedro - Orgullo Reynosa -:-19:00Deportiva Venados - Aguacateros de Periban -:-20:00San Juan de Aragon - Tampico Madero -:-00:00Yalmakan - Escorpiones -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie B03:00Santiago - Huracanes Izcalli -:-18:00Canoneros - Chilangos -:-00:00Artesanos Metepec - Poza Rica -:-00:00Ciervos - Zitacuaro -:-00:00Pachuca 2 - Dongu -:-MEKSIKO: Liga MX U23 - Apertura17:00Cruz Azul U23 - Santos Laguna U23 -:-17:00Toluca U23 - Monterrey U23 -:-NAMIBIJA: Premiership16:00African Stars - Eeshoke -:-16:00Life Fighters - Young Africans -:-16:00Orlando Pirates - Mighty Gunners -:-NIGERIJA: NPFL17:00Bendel - Plateau -:-17:00Katsina Utd - Lobi Stars -:-17:00Sunshine Stars - Heartland -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie16:30Venlo - Roda -:-20:00Telstar - Maastricht -:-NIZOZEMSKA: Tweede Divisie14:30ACV Assen - GVVV -:-14:30Excelsior Maassluis - ADO 20 Heemskerk -:-14:30Hardenberg - Quick Boys -:-14:30Lisse - Spakenburg -:-14:30Noordwijk - Jong Sparta Rotterdam -:-15:00AFC - Scheveningen -:-15:30HFC - Rijnsburgse Boys -:-15:30Jong Almere City - Kozakken Boys -:-15:30Katwijk - De Treffers -:-NIZOZEMSKA: Derde Divisie14:30Barendrecht - Rosmalen -:-14:30Eemdijk - DVS '33 Ermelo -:-14:30Rijnvogels - Hoogeveen -:-14:30Staphorst - HSC '21 -:-14:30SteDoCo - FC Oss -:-14:30VV DOVO - USV Hercules -:-15:00IJsselmeervogels - Harkemase Boys -:-15:00Kloetinge - TOGB -:-15:00ODIN '59 - RKAV Volendam -:-15:00Sparta Nijkerk - VVSB -:-15:00Sportlust - GVV Unitas -:-15:00Urk - Kampong -:-15:30DEM - Genemuiden -:-18:00Blauw Geel - Hoek -:-NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Jesenska sezona13:30G. Kazakhstan Rezultati uživo, međusobni susreti i postave Denmark Kazakhstan rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 14 gledati utakmicu Danska vs. Kazahstan? Pod kategorijom TV kanali možeš ...


Tentang

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Anggota

  • redaksikoordinaberita
    redaksikoordinaberita
  • Kai Amald
    Kai Amald
  • Sergiii
    Sergiii
  • Ceridwen Ceridwen
    Ceridwen Ceridwen
  • Viktor Nesteroid
    Viktor Nesteroid
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page