top of page

Koordinat Berita Group

Publik·215 anggota

Shafiul Azom
Shafiul Azom

[[[4kTv]]] Latvija Hrvatska uživo prijenos gledati 18 studenog 2023


prije 2 dana — — Litva, Latvija, Lihtenštajn, Luksemburg, Mađarska,. (SPORT UŽIVO) Bugarska Hrvatska gledati prijenos prijenos uživo, gdje gledati ... 【LIVE】 ...NOGOMET UŽIVO: Latvija i Hrvatska igraju 7. kolo kvalifikacija za Euro 2024 u subotu, 18. studenog 2023. godine – gdje gledati prijenos?

🔴✅Latvija Hrvatska uživo prijenos


Latvija i Hrvatska igraju susret 7. kola kvalifikacija u skupini D za nastup na natjecanju EURO 2024 u subotu, 18. studenog 2023. godine. Ova utakmica se igra na stadionu Skonto u Rigi, glavnom gradu Latvije, a sudit će ju švicarski sudac Urs Schnyder. I dodajmo, utakmica Latvija – Hrvatska počinje u 18 sati, a gdje ju možete gledati uživo, doznajte na kraju ovog teksta. Podsjetimo, na ljestvici skupine D prva je Turska sa 16 bodova, a ima odigranih sedam utakmica. Na drugom mjestu je Wales sa 10 bodova, dok je Hrvatska treća s istim brojem bodova. No, Wales je drugi jer ima bolji omjer protiv Vatrenih. I dodajmo, obje reprezentacije imaju po šest odigranih utakmica, što znači da će se voditi velika borba za drugo mjesto koje izravno vodi na EURO 2024. Što se tiče utakmice Latvija – Hrvatska, ovdje se očekuje laka pobjeda pobjeda Vatrenih, pogotovo ako znamo da je u zagrebačkom susretu Hrvatska pobijedila Latviju s čak 5:0. No, bez obzira na “lakoću” protivnika, Vatreni će morati pobijediti u obje utakmice – protiv Latvije i Armenije, ali se i nadati kiksu Walesa. Dodajmo da će istog dana, ali u 15 sati, svoju utakmicu odigrati i Armenija i Wales. PROČITAJTE VIŠE: Renault najavio električni Twingo koji će trošiti 10kWh na 100 kilometara i koštati manje od 20.000 eura “Ponovo sam spreman i drago mi je da sam opet ovdje, posebno jer sam propustio zadnje okupljanje. Uvijek se lijepo vratiti u reprezentaciju, a sada je na nama da odradimo ove dvije utakmice. Ukratko, znamo što moramo raditi. Moramo dobiti i Latviju i Armeniju, ali se i fokusirati na nas. Mislim da smo spremni, radili smo analize i spremni smo za utakmicu”, rekao je Luka Ivanušec, koji se oporavio od ozljede gležnja. Luka Ivanušec je sada “na 100 posto” “U utakmici Latvija – Hrvatska moramo igrati brzo. Lopta mora ići kako ne bi imali vremena postaviti se na vrijeme. Moramo ubrzati igru i sigurno ćemo doći situacije. Moramo to odraditi i siguran sam kako nitko neće osjećati umor. Imamo pritisak, ali znamo se s tim nositi. Bez obzira na to što su dvije utakmice u kratkom roku svi će biti spremni, znamo da nam o ovome ovisi EURO 2024“, smatra igrač Feyenoorda. “No, što se tiče moje igre, polako hvatam formu i dobivam minute u Feyenoordu. Noga je svakim danom bolje i mislim da sam sada na sto posto. Nadam se da neće biti nikakvih problema, a i normalno treniram. Što se tiče mog novog kluba, krenuo sam jako dobro, a onda se dogodila ozljeda. Međutim, to je nogomet. Na meni je da se što prije vratim u prvih jedanaest, da dobro treniram i radim. Što se tiče kluba, prezadovoljan sam. Klub je na visokoj razini i pazi se na svaku sitnicu. Mislim da sam napravio jako dobar izbor”, dodao je Luka Ivanušec. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Latvija – Hrvatska? Sedmi susret u skupini D kvalifikacija za EURO 2024 igraju Latvija i Hrvatska u subotu. 18. studenog 2023. godine u 18 sati u Rigi na stadionu Skonto. Prijenos ove nogometne utakmice bit će osiguran na TV kanalu Nova TV. Ukoliko utakmicu nećete moći gledati, možete ju uživo slušati na Drugom programu Hrvatskog radija. Što se tiče prognoze kladionica, one smatraju da je Hrvatska veliki favorit. Tako je kvota na pobjedu Vatrenih 1.15, na pobjedu Latvije čak 19.00, dok je koeficijent za neriješeno 8.00. Više o Hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji doznajte na mrežnim stranicama HNS-a na adresi hns.team. O reprezentaciji Latvije više doznajte na Wikipediji. Više informacija o nogometnom natjecanju EURO 2024 također više doznajte na Wikipediji. Prijenos nogometne utakmice uživo, video online ili putem livestreama možete pratiti na svim dostupnim platformama. To su TV prijemnici, pametni telefoni, tableti, stolna i prijenosna računala, Android TV Box uređaji i Smart TV-i, tj. pametni televizori.


Tentang

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Anggota

  • redaksikoordinaberita
    redaksikoordinaberita
  • Giraldo Yeshwas
    Giraldo Yeshwas
  • Kai Amald
    Kai Amald
  • Sergiii
    Sergiii
  • Ceridwen Ceridwen
    Ceridwen Ceridwen
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page