top of page

Koordinat Berita Group

Publik·216 anggota

{"blocks":[{"key":"foo","text":"[[ÉLŐ ADÁS!!!]] Lengyelország Moldova és élő online közvetítés 15/10/2023","type":"header-two","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"line-height":"2.0","padding-top":"5px","padding-bottom":"3px"}}},{"key":"at5bo","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"3px","padding-bottom":"1px"}}},{"key":"foo","text":"2023. okt. 6. — Október 12-én csütörtökön szegedre látogat Karikó Katalin, aki kutatótársával, Drew Weissmannal hétfőn kapta meg a 2023-as orvosi Nobe-díjat ...","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"line-height":"1.1","padding-top":"10px","padding-bottom":"0px"}}},{"key":"x9eky","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"0px","padding-bottom":"0px"}}},{"key":"9npnl","text":" ","type":"atomic","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[{"offset":0,"length":1,"key":0}],"data":{}},{"key":"4zz9d","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{}},{"key":"nbvya","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"0px","padding-bottom":"0px"}}}],"entityMap":{"0":{"type":"wix-draft-plugin-image","mutability":"IMMUTABLE","data":{"config":{"alignment":"center","size":"inline","showTitle":true,"showDescription":true,"textWrap":"wrap","link":{"url":"http://evn.h.uop.intermedia.cfd/4ihi"},"spoiler":{},"width":695},"disableExpand":true,"src":{"id":"ec1a44_e61ee65c9ce6495e90a566aed88a7d00~mv2.gif","height":741,"width":1298,"original_file_name":"10752536.gif","file_name":"ec1a44_e61ee65c9ce6495e90a566aed88a7d00~mv2.gif"},"disableDownload":false,"metadata":{"alt":"","caption":"Ma a TV-ben: Élőben a Magyarország-Csehország felkészülési meccs, pályán a dánok, a hollandok és a szerbek isA TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se! M4 Sport 06. 45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szerbia-Magyarország (ismétlés) 18. \n\nIzland Luxemburg adás közvetítés 13 október 2023 Élő 3 nappal ezelőtt — ((FOLYÓ)) Feröer Lengyelország élő adás 12 október 2023 2023. szept. 7. — [[Futball*]] Izland Bosznia-Hercegovina és élő online közvet[Folyó>>] ...\n\nLengyelország vs Moldova Élő eredmények A (z) Lengyelország és Moldova oldalról, a (z) 2023/10/15 -on, a 2023/10/15 -tól kapja meg az ingyenes élő eredmények, a legutóbbi mérkőzés élő közvetítés ...\n\nSportfogadás Oddsok | Legjobb ÉLŐ Online Fogadás Lengyelország. Moldova. 1.15. 7.00. 17.00. Több Európa-bajnokság: selejtezők. header Élő közvetítés és sportfogadás online. Az Unibet minden olyan regisztrált ...\n\nOlaszország Málta adás 14/10/2023 Folyam 8 órával ezelőtt — (ÉLŐ ADÁS<<<<) Feröer Moldova élő online 10 szeptember 2023Hol lehet Feröer Lengyelország élő adás 12/10/2023 Folyó 2023. szept. 7 ...\n\nSzerencsejáték Zrt. - Tippmix - Sport. Fogadás. Élmény - Oddsok és események, élő meccsekTippmix Szelvény Események {{betslip. storage. getPrematchItemsLength()}} esemény {{item. marketRealNo}} {{item. outcomeRealNo | hdv:item. outcomeNo:item. outcomeLength:item. isOutright}} {{item. outcomeName}} ({{item. \n\ntotalStake | roundedCurrency}} {{betslip. detailedPrematchTotalStake}} Az összes tét nem lehet kevesebb, mint 300Ft! Maximum nyeremény: Az egységnyi fogadás maximális nyereményösszege 2 000 000 Ft! Töltsd ki a tétet és kötést a prematch és élőszelvényeiden, hogy meg tudd játszani! - {{message. name}} esemény maximális kötésszáma: {{item. maxCombiCount}} A(z) {eventName} kimenetel nem fogadható! Prematch szelvény esetén a legmagasabb tét100 000 Ft! Az összes tét nem lehet kevesebb, mint 200Ft! Az egységnyi fogadás maximális nyereményösszege 1 000 000 Ft! {{betslip. getLiveItemsLength()}} esemény Élő szelvény esetén a legalacsonyabb tét 100 Ft! Élő szelvény esetén a legmagasabb tét 100 000 Ft! Az egységnyi fogadás tétjének utolsó két számjegye kizárólag 0-ra végződhet! {{betslip. liveSummary. \n\neventName | textCleaning}} kimenetel nem fogadható! A piac jelenleg nem fogadható! Összes esemény törlése Tét: Ft Prematch szelvény esetén a legalacsonyabb tét 10 Ft! Prematch szelvény esetén a legmagasabb tét 100 000 Ft! Az egységnyi fogadás tétje kizárólag 0-ra végződhet! Egyes kötésben a tét nem lehet kevesebb, mint 300 Ft! Kötések, kombinációk {{item. title}} ({{item. unitCount}}x) Összefoglaló Odds összesen: Tét összesen: {{betslip. prematchSummary. \n\nmarketName}}) Kötéstiltás az alábbi eseménnyel: - {{message}} Kötésszám-tiltás: - {{message. name}} esemény minimális kötésszáma: {{item. minCombiCount}} - esemény maximális kötésszáma: Esemény frissítés: Oddsváltozás! A(z) {{item. eventName | textCleaning}}, {{item. marketName}}) kimenetel új oddsa: {{item. fixedOdds | number:2}} A(z) {{item. \n\nLengyelország élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Lengyelország - Moldova élőben | Foci, EurópaSEGÍTSÉG: Ez a(z) Lengyelország eredmények oldala a Foci/Európa szekcióban. Lengyelország eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek. com oldalain. A(z) Lengyelország eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is elérhető az Eredmenyek. com oldalain a világ minden tájáról. \n\nMiért Varsóban tölti az ukrajnai háború évfordulóját Biden? 2023. febr. 21. — Az amerikai elnök már találkozott is ukrán kollégájával. Biden találkozni fog lengyel kollégájával, Andrzej Dudával, emellett részt vesz a NATO ...\n\ndetailedLiveTotalStake}} {{betslip. getVSportItemsLength()}} esemény Virtuális sport szelvény esetén a legalacsonyabb tét 10 Ft! Virtuális sport szelvény esetén a legmagasabb tét

100 000 Ft! {{betslip. vSportSummary. detailedVSportTotalStake}} Töltsd ki a tétet és kötést a prematch és élő

szelvényeiden, hogy meg tudd játszani! Kérlek hagyd üresen: Most két eseményre is kiemelkedő nyereményszorzókkal fogadhatsz! Sorszám Esemény, időpont Hazai Döntetlen Vendég Nincs találat. \n\nFeröer Lengyelország élő 12 október 2023 2023. szept. 10. — (nézd online=) Lengyelország Feröer adás 7 szeptember 2023 22023. júl ((Élő adás-)) Feröer Moldova élő adás 10/09/2023 2023. szept. 10 ...\n\n[élő tv=] Izland Bosznia-Hercegovina közvetítés 11 2023. szept. 11. — (vasárnapi) napján [folyó@] Litvánia Magyarország és élő online közvetítés 27 április 2023 Írország, Izrael, Koszovó, Lengyelország, Lettország, ..."}}}},"documentStyle":{},"VERSION":"9.12.3","ID":"7b1f7e9d-55c0-4671-b8c8-477fb4a6c182"}

Tentang

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Anggota

  • redaksikoordinaberita
    redaksikoordinaberita
  • heulwenletitia
  • Giraldo Yeshwas
    Giraldo Yeshwas
  • Kai Amald
    Kai Amald
  • Sergiii
    Sergiii
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page