Koordinat Berita Group

Publik·215 anggota

Magyarország Szerbia adás 14 október 2023 Folyam

2023. szept. 7. — Közvetítés · futball · labdarúgás · magyar labdarúgó-válogatott · euro 2024 ... Ez volt a Szerbia–Magyarország összecsapás élő közvetítése az ...

: Popovics, Kadivec, Rahne, Stele, Justin, ill. Gros 3, Frid, Goldschmidt 2-2, Schlein, Hajmovich 10:30 Görögország-Málta 25:6 (8:1, 6:2, 4:1, 7:2) G. : Argiropulosz 7, Geniduniasz 5, Vlahopulosz 3, Szkumpakisz, Gkillasz, Papanasztasziu 2-2, Alafragkisz, Kopeliadisz, Kakarisz, Szolanakisz, ill. M. Zammit 3, Gambin, Plumpton, Abela 12:00 Hollandia-Spanyolország 10:11 (3:3, 0:4, 4:, 3:2) G. : Gielen 3, Van Ijperen, Koopman 2-2, Winkelhorst, Te Riele, Müller, ill. Perrone 3, Munarriz, Granados 2-2, Sanahuja, Larumbe, Tahull, Bustos Sanchez 14:00 Montenegró-Szlovákia 18:10 (4:1, 5:6, 6, 1, 3:2) G. : Averka 5, Matkovics 3, Mrsics, Popadics, Perkovics, Ukropina, Petkovics 2-2, ill. U20 vízilabda vb döntő: Szerbia - ÉLŐ közvetítés 2023. jún. 17. — Magyarország - Szerbia U20 vb-döntő FELVÉTELRŐL: A szombati döntő újranézhető a lap alján beépített videós lejátszóban. A VLV EDZÉSFOTÓI A VLV MECCSELŐZETESE VARGA ZSOLT NYILATKOZATÁVAL A teljes válogatott: Lévai Márton, Vogel Soma – kapusok; Angyal Dániel, Ágh György, Burián Gergely, Fekete Gergő, Jansik Szilárd (csapatkapitány), Konarik Ákos, Manhercz Krisztián, Molnár Erik, Nagy Ádám, Német Toni, Vadovics Viktor, Vigvári Vendel, Zalánki Gergő – mezőnyjátékosok. A nap eddigi eredményei: 09:00 Szlovénia-Izrael 5:9 (2:4, 0:0, 2:2, 1:3) G. Viktor Rasovics fölé pattint. 2:6 – Emberelőnybe kerülünk, Nagy Ádám a hosszúba pattint. Radulovics kapufát lő. Labdát szereznek a szerbek. Vogel Soma véd a túloldalon. 2:5 – Mi is labdát szerzünk felúszásnál, Zalánki és Manhercz megúsznak, Zalánki passzol Manhercznek, aki Riszticsevics feje fölött talál be. Kontra a szerbek ellen, de aztán szerelik Angyalt. 2:4 – Emberelőnybe kerülünk, Manhercz Krisztián gólja Riszticsevics karja alatt csúszik be. Sztrahinja Rasovics lövése pontatlan. Szerbia – Magyarország labdarúgó Eb-selejtező 2023. szept. 7. — Szerbia–Magyarország: 1-2! 95. perc: Szerb szöglet, előtte Csoboth jön Sallai helyett. Jön előre a kapusuk is. 92. perc: Az ötperces ráadásban ... [[néz<<<]] Izland Bosznia-Hercegovina élő közvetítés 11 szep (((ÉLŐ HD###))) Hollandia Görögország élő közvetítés 7 szeptCsütörtöki sport: Szerbia-Magyarország Eb-selejtezőFizikai termékek esetén a termékek árai nem ... Pontatlan a szerbek lövése. A túloldalon Radulovics a kiállított, de rossz a beadás Feketének, jöhetnek a szerbek. 1:1 – Szerb fór, Molnár Erik a kiállított. Radulovics lövését szögletre tolja Vogel, marad a szerbeknél a labda, már visszaúszik a kiállított, mikor Sztrahinja Rasovics betalál. 0:1 – Konarik Ákos a rövid laposba pattint. Mellé ejtenek a szerbek. Drasovics labdát szerez. Sztojanovics kísérletét védi Vogel Soma. Német Toni lövését védi a szerb kapus. A 15 tagú csapatból a mai találkozóra Ágh Györgyöt és Vadovics Viktort nem nevezte Varga Zsolt szövetségi kapitány. A csapat délelőtt teljesen laza edzést tartott, különösebb kötöttség nélkül mindenki azt csinált a vízben vagy a parton, amit akart. Szereljük a szerbeket. Konarik Ákos hozza el a labdát. Vége az első negyednek! Burián lövése majdnem gól, de a szerb kapus még éppen érte tud nyúlni. Videobíró segítségével dönt a játékvezető, de nincs meg a gól. Mandics lövését Vogel Soma kapufára tolja. 2:3 – Burián Gergely nagy gólt lő a hosszúba. Kapufát lőnek a szerbek. Rossz a passz, így kapura lövés nélkül jár le a támadóidőnk. 2:2 – Ötméterest ítélnek a szerbek javára, Sztrahinja Rasovics értékesíti a büntetőt. 1:2 – Molnár Erik a szerb kapus feje fölött talál be. Szerbia-Magyarország – élő közvetítésA tét bizonyosan a csoportelsőség, vagyis a közvetlen negyeddöntőbe jutás. A meccs 19. 00-kor kezdődik, az M4 Sport is adja, nálunk az itt szokásos szöveges élő tudósítás olvasható: Szerbia-Magyarország 7:16 (2:3, 0:4, 2:4, 3:5) G. : Manhercz 4, Konarik, Angyal 3-3, Burián 2, Nagy Ádám, Molnár E., Jansik Sz., Fekete G., ill. Sz. Rasovics, Drasovics 2-2, Pljevancsics, Vucsinics, Sztojanovics VÉGE! Még egy ejtéssel próbálkozunk, de ez már nem megy be. A szerbek utolsó lövését blokkolja Fekete Gergő. 7:16 – Emberelőnybe kerülünk, Angyal Dániel vágja be a következő gólt. 4:10 – Fórban támadunk, Konarik Ákos is második gólját szerzi, két blokk mellett talál be. 4:9 – Újra előnyben a szerbek, Vigvári Vendel a kiállított. Pljevancsics kapja húzásra a labdát, és nem hibázik. Kapufát lövünk, de a kipattanó a miénk, Riszticsevics védi a következő próbálkozásunkat. 3:9 – Szerb fór, Drasovics Vogel Soma karja fölött vágja be a szépítő gólt. 2:9 – Jansik Szilárd húzza be a labdát, Riszticsevics próbálja kipöckölni, sikertelenül. 5. 24 van hátra a negyedből. Emberelőnybe kerülünk, Varga Zsolt időt kér. Zalánki Gergő labdát szerez. 7:15 – Manhercz Krisztián negyedik gólját szerzi. 7:14 – Sztojanovics a rövidbe lő. 6:14 – Fekete Gergő egy pillanatra üresen marad és nem hibázik. 6:13 – Vucsinics góljával szépítenek a szerbek. 5:13 – Burián Gergely a rövidbe lő. 5:12 – Emberelőnybe kerülnek a szerbek, Drasovics duplázik. 4:12 – Emberelőnybe kerülünk, Angyal Dániel kapja húzásra és bevágja a rövidbe. Vigvári Vendel hozza el a labdát. Foci a Moziban: Szerbia - Magyarország (élő közvetítés) 2023. szept. 7. — Gyertek és szurkoljunk együtt a magyar válogatottnak a Szerbia elleni rangadón! Élő közvetítés a 2024-es Labdarúgó Európabajnokság ... Észtország Azerbajdzsán élő adás 13 október 2023 Élő tv 20 órával ezelőtt — Magyarország - Kazahsztán mérkőzés További videók Golovin Vlagyimir Szerbia Oroszország nem indulhat a selejtezőben, így nem vesz részt a ... 2:8 – Konarik Ákos második gólja, Riszticsevics bal keze alatt csúszik be a lövés. A másik oldalon Molnár Erik a kiállított, de a szerbek sem tudják kihasználni a fórt. Emberelőnybe kerülünk, a kétgólos Sztrahinja Rasovics második hibája, mellé megy Jansik Szilárd lövése. Manhercz Krisztián hozza el a labdát. NAGYSZÜNET! A szerbek lövése pontatlan. 2:7 – Ötméterest ítélnek a javunkra, Manhercz Krisztián értékesíti a büntetőt. Vége a harmadik negyednek! 4:11 – Molnár Erik mintha kapura akarna lőni, de inkább passzol Angyalnak, aki belövi első gólját. Vogel Soma Sztahinja Rasovics kísérletét védi. Fórba kerülünk, Konarik Ákos lövése kapufa. Labdát szerzünk, 1. 10 van hátra a negyedből. Elhal a támadásunk. A szerbek is előnyben vannak, de Vogel Soma nagyot véd. Szerb nemzetiségi műsor ... magyarországi szerbek társadalompolitikai, vallási, oktatási és kulturális adások tartalmából. Nemzetiségi adások. Szerb nemzetiségi műsor – 1. hét.